Ventilky logo

ventilky banner1
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)


Pěvecký post-covidový „restart“ ve velkém stylu

IMG 20210923 WA0008uÚterý 21. září 2021 pro nás bylo velkým svátkem. Poprvé od začátku celosvětové pandemické krize jsme měli možnost se nejen sejít v téměř plném počtu (pomineme-li pár novopečených maminek či členy pracující daleko v zahraničí), ale hlavně jsme měli možnost si společně zazpívat před sálem zaplněným do posledního místa.

Příležitost jsme dostali přímo v centru pivovarnické metrolopole – v Plzeňském Prazdroji. Zde se uskutečnilo slavnostní setkání klientů společnosti Raiffeisenbank, jehož původní konání se právě kvůli pandemii muselo zrušit. Možnost zpívat pro Raiffeisenbank jsme již několikrát měli, a tak jsme tušili, že to bude i tentokrát výjimečná akce a ještě výjimečnější večer.

Samotný koncert jsme odstartovali my, svou „troškou do mlýna“ však přispěl také ExperiPent, který tvoří pětice našich skvělých zpěváků. Závěr koncertu pak představovaly skladby, které jsme si zazpívali společně se skvělým hudebním duem, které v nedávné době rozjelo úžasný hudebně-gastronomický projekt Kavárna na ulici – Pavlem Houfkem a Káčou Rousovou. Právě oni pak bavili všechny přítomné svými písněmi až do konce večera.

Po skončení koncertu nechyběly, jako ostatně nikdy, bohatě prostřené rautové stoly. A když už jsme byli v tom nejznámějším českém pivovaru, v centru všeho toho dění, nemohli jsme si nechat ujít příležitost ochutnat ten zlatavý klenot. Neřidiči si tedy mohli nechat natočit pivo přímo od profesionálů a řidiči si mohli alespoň poslechnout odborný výklad o tom, jak pivo správně načepovat.

Celý koncert, a vlastně celý večer, jsme si náramně užili a publikum také, soudě dle reakcí všech v sále přítomných, krásné dlouhé „děkovačce“, za kterou jsme publikum odměnili přídavkem, či slov díků a chvály, která nás po zbytek večera provázela.
Jsme opravdu vděční nejen za pozvání ale také za to, že jsme si ten návrat na pódium mohli užít právě takto – energicky, naplno a s úsměvem na tváři, který se nás držel až domů.